Ми робимо на замовлення модні об’ємні букви з пінопласту та інші декоративні елементи. Вони чудово виглядають на святкових заходах і в повсякденному житті. Ви можете замовити слова й купити букви з пінопласту на весілля, цифри день народження, ювілей, випускний. Ваші побажання будуть в точності виконані, ми пропонуємо великий вибір варіантів оформлення.

Де використовують букви з пінопласту?

  • На особистих й корпоративних святкуваннях.
  • Для декорації офісів, магазинів, ресторанів.
  • При організації рекламних акцій, виставок, презентацій.
  • Різноманітні вироби з пінопласту у побуті.

Стильні цифри й літери з пінопласту ефектно прикрашають інтер’єр, красиво виглядають на вулиці, використовуються як хештегі. З них складають вітальні написи, дизайнерські композиції на стінах, столах, або прямо на землі. Яскраві прикраси й декор з пінопласту на фотосесії є чудовим фоном. Також об’ємні букви є важливими деталями стаціонарної та мобільної реклами.

Як роблять букви з пінопласту?

Професійне виготовлення дає багато переваг:

  • висока якість виробів;
  • будь-які форми, розміри й забарвлення;
  • швидке виконання.

Для якісної фігурної різки пінопласту потрібне спеціальне обладнання для обробки пористого пластику, хороші інструменти для ручної доробки. Тому краще відразу звернутися до професіоналів.

Букви з пінопласту роблять з пінополістиролу різної щільності. Порівняно м’який полімер легше обробляти, матеріал дешевше обходиться, й робота просувається швидше. Якщо необхідний декор з пінопласту підвищеної міцності, застосовують щільний пінистий полістирол. Дрібні бульбашки повітря в ньому майже не розрізнені оком, на вигляд і на дотик він здається звичайною твердою пластмасою, гладкою й однорідною.

Дизайн

Основне застосування елементів декору з пінопласту – складання текстів і чисел. Як і на екрані комп’ютера, використовують шрифт різного кольору, розмірів і форми. В дизайні можуть переважати геометрично строгі лінії й округлості, або навпаки, привабливі завитки. Хтось вважає за краще українські написи й традиції, іншим ближче міжнародний формат урочистостей. У будь-якому випадку професіонали DECOletters виконують роботу однаково добре.